DUYURULAR

HYUNDAI DEN YEPYENİ BİR MOTOR STUDIO DAHA.

Hyundai, sürdürülebilirlik felsefesini sanat yoluyla vurgulamak için yepyeni bir Motorstudio daha açtı. Dünyanın en büyük otomotiv pazarlarından biri olan Çin de açılan yeni tesis, markanın sanata bakış açısını ve vizyonunu da gözler önüne seriyor.

Hyundai Motor Company, teknolojisini, sürdürülebilirliğini, çağdaş sanatı ve marka imajını toplumla paylaşmak adına açtığı Motorstudio marka deneyim merkezlerine bir yenisini daha ekledi. Markanın anavatanı Güney Kore den sonra Rusya’da da bir tesis açan Hyundai, bu kez dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Çin de yatırımlarına devam etti. Başkent Pekin de açılan Hyundai Motorstudio, otomotiv kültürünü sanat ile birleştiriyor.

Hyundai Motorstudio Beijing, yaratıcı fikirleri teşvik ve kanalize etmenin yanı sıra halkın, sanatçıların ve filozofların birbirleriyle bağlantı kurmasına olanak tanıyan ve ayrıca yeni fikirlere ilham vermesi için tasarlanmış bir tesis. Toplam 1.749 m2 lik iki katlı bir binadan oluşan Motorstudio, aslında eskiden orduya ait 50 yıllık tarihi bir kompleksin parçası.

Hyundai Motorstudio Beijing, çeşitli sürdürülebilirlik hususlarını birleştirerek inşa edildi. Binanın hemen dışında yer alan camla kaplı küçük botanik bir bahçe (vivarium), ziyaretçileri karşılarken, 798 Haritası (Map of 798) adlı büyük resim de sanatsal atmosferi sunmaya başlıyor. Buna ek olarak, binanın hava temizleme ünitesi de sanatsal bir form alarak hava transfer sürecini görünür hale getiriyor.

NEREDE

K.Çeşme Mah.İstanbul Cad. E-5 Yanyol No.91 - Gebze - Kocaeli
T : 0262 643 62 50

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09.00 - 18.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00
Pazar: 11.00 - 17.00

Servis

Haftaiçi: 09.00 - 18.00
Cumartesi: 09:00 - 15.00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU