DUYURULAR

HYUNDAI, IF TASARIM ÖDÜLÜ’NDE İKİ ÖDÜL BİRDEN KAZANDI.

•Yeni SUV Palisade ve Le Fil Rouge konsepti, iF Design’dan iki tasarım ödülü birden kazandı.

•Hyundai, premium tasarımın herkes tarafından eris¸ilebilir olmasını hedeflemeye devam ediyor.

Hyundai Motor Company, 2018 yılındaki ödül kazanma bas¸arısını bu yıl da sürdürmeye son derece kararlı görünüyor. Son bes¸ yıldır üstüste aldıgˆı ödüllerle adından sıkça söz ettiren Güney Koreli marka, iF Design’dan da yeni bir tasarım ödülü daha aldı.

Geçtigˆimiz yıl Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan ve markanın gelecekteki tasarım çizgileri hakkında ipuçları veren Le Fil Rouge konsepti ve SUV sınıfındaki iddiayı artırmaya yönelik gelis¸tirilen Palisade modeli, araçlar ve tas¸ıtlar kategorisinde birinci oldular. Hyundai, böylelikle tasarımdaki iddiasını ve kalitesini resmi olarak bir kez daha kanıtlamıs¸ oldu.

Estetik tasarımı, iri cüssesi ve teknolojik özellikleriyle göz dolduran Hyundai Palisade, yepyeni bir SUV s¸asisine, genis¸ yükleme alanına ve sekiz kis¸ilik oturma kapasitesine sahip. Yılın ikinci yarısında öncelikle Amerika pazarında satıs¸a sunulacak olan Palisade, aynı zamanda markanın SUV dünyasındaki etkinligˆini de artırmıs¸ olacak.

Yarıs¸mada ödül kazanan bir digˆer model Le Fil Rouge ise, ilk olarak 1974 Hyundai Coupe Concept’te sunulan Hyundai’nin sportif tasarım ruhunu yeniden yorumluyor. “Duygusal sportifligˆi” gözler önüne seren konsept araç, oran, mimari, stil ve teknolojinin dört temel tasarım unsurunu harmanlıyor ve s¸ıklıkla is¸levselligˆi de birles¸tirmis¸ oluyor.

Hyundai’nin bu yılki bir digˆer hedefi ise, üretmis¸ oldugˆu premium otomobillerin global anlamda yaygınlas¸ması ve uygun fiyatlarıyla daha kolay eris¸ebilir bir konuma gelmesi. Kullanıs¸lı oldukları kadar lüks ve premium yapılarıyla da dikkat çeken bu modeller, üstün kalite ve konforu çes¸itli müs¸teri gruplarına sunmayı amaçlıyor.

IF Design Tasarım Ödülleri

iF Tasarım Ödülleri, 64 yıldan fazla bir süredir kesintisiz olarak yapılıyor. Dünya genelindeki tasarım uzmanları tarafından mükemmelligˆin simgesi olarak kabul edilen bu yarıs¸ma, aynı zamanda dünyanın en eski bagˆımsız ve prestijli tasarım ödülü olarak da biliniyor. Çes¸itli disiplinleri ve kategorileri kapsayan bu yarıs¸mada, jüri üyelerinin kararıyla en iyi tasarım ve tasarımcılara ödüller veriyor. Deneyimli ve profesyonel 67 kis¸iden olus¸an jüri üyesi, piyasaya çıkan 6.400 yeni ürünü tek tek inceledi.


NEREDE

K.Çeşme Mah.İstanbul Cad. E-5 Yanyol No.91 - Gebze - Kocaeli
T : 0262 643 62 50

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09.00 - 18.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00
Pazar: 11.00 - 17.00

Servis

Haftaiçi: 09.00 - 18.00
Cumartesi: 09:00 - 15.00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU